DAN-MARK

Dan-Mark to firma polska działająca na rynku od 1988 roku. Firma zaliczana jest do czołowych krajowych producentów branży papierniczej, szkolnej i biurowej. Ponad to oferuje również kompleksowe usługi w zakresie poligrafii.

Właścicielami firmy są Joanna i Marian Danys. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu przy ul. Stabłowickiej 118-120. Hale produkcyjne zajmują ponad 15.000 m2. Dan-Mark jest miejscem pracy dla około 150 osób. Oferta firmy obejmuje ponad 400 artykułów m.in. zeszyty, bruliony w oprawie twardej, zeszyty w oprawie spiralowej, torby kraft, torby prezentowe, segregatory, bloki, kalendarze ścienne wieloplanszowe i książkowe, wkłady do flipchartów, a także książeczki edukacyjne dla najmłodszych. Produkcja oparta jest na nowoczesnych ciągach technologicznych.
Drukarnia to ogromne możliwości czterokolorowego druku na maszynach arkuszowych firmy KBA i Heidelberg oraz czterokolorowy druk na maszynie rolowej firmy Zirkon. Produkcja zeszytów oparta jest na maszynach renomowanej firmy E.C.H. WILL. Produkcja brulionów w oprawie twardej oparta jest na ciągu technologicznym firmy KOLBUS. Dodatkowo park maszynowy zawiera między innymi w pełni automatyczną linię do produkcji segregatorów dźwigniowych i ringowych marki Perroni oraz automatyczną linię Bielomatik do produkcji bloków.

of2Możliwości produkcyjne w skali miesiąca to:

  • ponad 20 milionów zeszytów
  • 1 milion brulionów w oprawie twardej A4, A5 i A6
  • zeszyty i wydawnictwa w oprawie broszurowej – ponad 1 milion sztuk
  • segregatory dźwigniowe i ringowe – ponad 1 milion sztuk
  • bloki notatnikowe, rysunkowe i techniczne – ponad 3 miliony sztuk

Powyższe liczby wskazują, że firma Dan-Mark jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom odbiorców krajowych i zagranicznych. Dan-Mark to firma samowystarczalna – począwszy od etapu projektowania do końcowego produktu i wysyłki do klienta. Własna projekty graficzne poszerzone o zakupione licencje zaspokoją najbardziej wyszukane oczekiwania i gusty. Szeroko rozbudowana sieć handlowa umożliwia błyskawiczną realizację dostaw na terenie całego kraju. Współpraca z firmą Dan-Mark to przyjemność połączona z zyskiem!!!

Logo firmy jest znakiem towaru najwyższej jakości i cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród użytkowników.

Zapraszamy do współpracy.
auto2